Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Supreme Ruler 2020: Global Crisis - v6.5.2 +1 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Supreme Ruler 2020: Global Crisis . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku990,7 KB

data aktualizacji21 stycznia 2009

pobrań1789

pobrań (7 dni)0

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1 podczas pobytu w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

NUMPAD2 – postawienie budynku zajmuje tylko jeden dzień – Opis działania: Musisz znajdować się na ekranie Land, kliknąć na ikonie Land Development, wybrać jedną z kategorii, najechać myszą na wybrany przez siebie budynek, wcisnąć NUMPAD2 i nie puszczać tego klawisza dopóki nie pojawi się okienko informacyjne.

Uwaga! Trainer współpracuje wyłącznie z wersją 6.5.2 gry, tak więc wymagane jest zainstalowanie odpowiedniej łatki (patcha).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl