Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Opowieści z Narnii: Książę Kaspian - +4 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Opowieści z Narnii: Książę Kaspian . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku986,7 KB

data aktualizacji29 lipca 2008

pobrań7811

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. Wciśnij F1, znajdując się w menu głównym gry. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących ułatwień:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – zapisanie aktualnej pozycji

NUMPAD3 – teleportacja do zapisanej pozycji

NUMPAD4 – 1000 złotych kluczy

  • data aktualizacji: 29 lipca 2008
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 986,7 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl