Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Opowieści z Narnii: Książę Kaspian

Premiery gier w Polsce (9-15 czerwca)

Vercetti, 16 czerwca 2008, 10:34

W ubiegłym tygodniu rodzimy rynek miał do czynienia z prawdziwym wysypem gier. Na półki polskich sklepów trafiło aż jedenaście nowych tytułów, spośród których trzy to produkty multiplatformowe, sześć mogą kupić tylko posiadacze pecetów, zaś po jednym osamotnionym projekcie otrzymały konsole Sony – PS2 i PS3.

Disney ponownie zaprasza do odwiedzenia Narnii

Przemysław Zamęcki, 18 lutego 2008, 09:26

Po pokonaniu okrutnej Białej Czarownicy dla Narnii nastały lata szczęśliwości i spokoju. Nic jednak nie trwa wiecznie i wraz z objęciem tronu przez Miraza, zło znowu zaczyna panować nad krainą. Kres może położyć mu tylko młody książę Kaspian i czworo rodzeństwa pochodzącego z naszego świata: Piotr, Edmund, Zuzanna i Łucja Pavensie. Jednak o ile dla nich od ostatniej wizyty w Narnii minął jedynie rok, to dla jej mieszkańców było to aż 1300 lat. Oficjalna propaganda głosi, że Lew Aslan, podobnie jak i inne zwierzęta obdarzone darem mowy nigdy nie istnieli i są jedynie wytworem wybujałej wyobraźni.

Gra The Chronicles of Narnia: Prince Caspian w maju przyszłego roku

Metatron, 13 lipca 2007, 21:08

Po sukcesie, jaki odniósł film Opowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa, nie trzeba było być jasnowidzem, by przewidzieć powstanie sequela. Firma Disney Interacive nie mogła sobie odpuścić takiej okazji i zapowiedziała grę opartą na filmowej kontynuacji, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian.