Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Harry Potter i Zakon Feniksa - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Harry Potter i Zakon Feniksa . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku2,4 KB

pobrań16019

pobrań (7 dni)8

data aktualizacji22 października 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym przechowywane są save’y:

C:\Documents and Setings\[nazwa_użytkownika]\Local Settings\Application Data\Electronic Arts\Harry Potter and the Order of the Phoenix\HPOOTP

Prawdopodobnie będziesz musiał wykonać kopię bezpieczeństwa znajdującego się tam pliku, tak aby go nie utracić.

Teraz możesz uruchomić grę i wczytać odpowiedni save, dzięki czemu będziesz mógł odblokować dostęp do wszystkich poziomów.

  • data aktualizacji: 22 października 2007
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 2,4 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Harry Potter i Zakon Feniksa

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Harry Potter i Zakon Feniksa - Unlocker trainer 2,4 KB 2007.10.22 16K 8