Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Homeworld: Cataclysm - + 2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Homeworld: Cataclysm . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku10,6 KB

pobrań2450

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji28 sierpnia 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz musiał skorzystać z kombinacji ALT+TAB. Do znajdujących się w oknie trainera okienek będziesz musiał wpisać wybrane przez siebie wartości. Po wykonaniu tej czynności powróć do gry. Oto lista możliwych opcji:

RU – dodanie określonej ilości tego surowca

SU – dodanie określonej ilości tego surowca

  • data aktualizacji: 28 sierpnia 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 10,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.