Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Silent Hill 3 - + 2 trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Silent Hill 3 . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku16,6 KB

data aktualizacji30 kwietnia 2007

pobrań2756

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowana zostałą gra. Uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

1 – nieśmiertelność

2 – nieskończona ilość amunicji oraz dodatkowych przedmiotów

0 – niweluje efekty działania powyższych ułatwień

  • data aktualizacji: 30 kwietnia 2007
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 16,6 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl