Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Catz (2006) - Money Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Catz (2006) . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku24,5 KB

data aktualizacji18 grudnia 2006

pobrań3331

pobrań (7 dni)3

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum, do katalogu, w którym zainstalowana została gra. Uruchom trainer, a następnie grę (skorzystaj z przycisku Run game). W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następującego ułatwienia:

F1 – nieskończona ilość gotówki

  • data aktualizacji: 18 grudnia 2006
  • kategoria gry: Towarzyskie
  • rozmiar pliku: 24,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl