Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Jacked - Unlocker - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Jacked . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku6,5 KB

pobrań2973

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji20 lutego 2006

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Rozpakuj zawartość archiwum do katalogu, w którym zainstalowałeś grę i uruchom ją. W menu głównym wybierz profil o nazwie TNT. Od tej pory będziesz miał dostęp do wszystkich tras i motorów (zarówno w trybie single, jak i multiplayer). Gracze lubujący się w samotnej rozrywce dodatkowo mogą skorzystać z trzech wyścigów na każdej z tras, co daje w sumie 24 konkurencje.

  • data aktualizacji: 20 lutego 2006
  • kategoria gry: Wyścigi
  • rozmiar pliku: 6,5 KB

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Pliki do gry Jacked

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Jacked - Unlocker trainer 6,5 KB 2006.02.20 3K 0
Jacked - + 1 trainer trainer 15,8 KB 2006.02.20 2,3K 0