Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 30 sierpnia 2014, 12:36

Guild Wars: Nightfall (łatwe pieniądze) PC

Wstęp

Guild Wars: Nightfall to drugie rozszerzenie do gry MMO Guild Wars. Tytuł nie wymaga jednak do działania żadnej z wcześniejszych wersji produkcji i wprowadza do zabawy m.in. nowy kontynent oraz dwie dodatkowe klasy postaci.

Triki do gry

Łatwe pieniądze

Na początku gry otrzymasz kilka wyróżnień bojowych. Udaj się z nimi do Sunspear Great Hall i pogadaj z mistrzem Sunspear. Kliknij na "Scroll Of Adventurers Insight", a następnie "Exchange" i sprzedaj wyróżnienia, a zarobisz nieco gotówki na start.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 sierpnia 2014