Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 stycznia 2014, 18:13

Dungeon Master (łatwe zdobywanie doświadczenia) PC

Wstęp

Dungeon Master to klasyczna gra RPG (tzw. „dungeon crawler”). Tytuł opowiada o wyprawie kilku bohaterów, którzy muszą stawić czoła Mrocznemu Władcy. Podczas przygody zwiedzimy niegościnnie i niebezpieczne lochy.

Triki do gry

Łatwe zdobywanie doświadczenia

Ustaw wojownika Ninja w holu, wyrzuć wszystkie bronie, a następnie je pozbieraj. Powtarzaj czynność, by zdobyć dodatkowe punkty doświadczenia. Magiem rzucaj zaklęcia w powietrze, a Wojownikiem atakuj w powietrzu.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 stycznia 2014