Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 grudnia 2013, 15:38

Dracula 2: Ostatnie Sanktuarium (otwarcie sejfu) PC

Wstęp

Dracula 2: Ostatnie Sanktuarium to kontynuacja gry przygodowej, w której musimy rozprawić się z wampirem Draculą, nękającym Jonathana. Rozgrywka opiera się na klasycznych zasadach tego typu produkcji i polega na prowadzeniu rozmów z napotkanymi postaciami, eksplorowaniu lokacji i poszukiwaniu przedmiotów.

Triki do gry

Otwarcie sejfu

Użyj stetoskopu podczas otwierania sejfu. Przesuwaj liczby aż usłyszysz kliknięcie. Powtórz czynność z pozostałymi zamkami, by otworzyć sejf.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 grudnia 2013