Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 listopada 2013, 08:43

Double Dragon (graj jako Duke i Shuko) PC

Wstęp

Double Dragon to klasyczne chodzone mordobicie, które pierwotnie ukazało się na automatach. Gracz wciela się w wojowników, walczących z mnóstwem przeciwników. Rozgrywka jest czysto zręcznościowa i zabawna.

Triki do gry

Graj jako Duke i Shuko

Uruchom grę w trybie Console i udaj się do menu wyboru postaci. Podświetl Mariana przez 5 sekund. To samo zrób z Chang Fu. Następnie powtórz czynność dla Jimmy’ego. Dźwięk potwierdzi poprawność kodu, a Duke I Shuko pojawia się w menu wyboru postaci.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 listopada 2013