Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 listopada 2013, 08:17

Kody do gry Doom II: Hell on Earth (tryb oszustw w trybie Deathmatch) PC

Wstęp

Doom II: Hell on Earth to kontynuacja kultowej strzelanki autorstwa studia id Software. Gracz ponownie musi stanąć w szranki z siłami zła. Wcielamy się w marines UAC i rozpoczynamy wojnę z krwiożerczymi stworami, mając do dyspozycji pokaźny arsenał morderczej broni.

Triki do gry

Tryb oszustw w trybie Deathmatch

Wciśnij t podczas gry, by rozpocząć tryb pisania. Przytrzymaj Alt i wpisz iddt kilka razy. Dzięki temu odkryjesz całą mapę. Powtórz czynność raz jeszcze, by wyłączyć oszustwo.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 listopada 2013