Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 25 listopada 2013, 08:09

Kody do gry Doom II: Hell on Earth (poziom Wolfenstein) PC

Wstęp

Doom II: Hell on Earth to kontynuacja kultowej strzelanki autorstwa studia id Software. Gracz ponownie musi stanąć w szranki z siłami zła. Wcielamy się w marines UAC i rozpoczynamy wojnę z krwiożerczymi stworami, mając do dyspozycji pokaźny arsenał morderczej broni.

Triki do gry

Poziom Wolfenstein

Podczas gry wpisz idclev32 lub idclev31, by rozpocząć zupełnie nowy poziom. Po jego ukończeniu będziesz kontynuował grę w Doom II.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 25 listopada 2013