Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 listopada 2013, 13:39

Dishonored (odniesienie do gry Thief: The Dark Project) PC, X360, PS3

Wstęp

Dishonored jest bardzo ciekawą skradanką osadzoną w XIX wiecznym steampunkowym mieście Dunwall. Jako że przejecię kontroli nad zabójcą z nadnaturalnymi zdolnościami może okazać się dość dużym wyzwaniem zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wskazówkami, opracowanymi w głównej mierze z myślą o początkujących asasynach.

Triki do gry

Odniesienie do gry Thief: The Dark Project

Rozegraj 7 misję “Flooded District”. Przy bazie Dauda znajdują się dwaj trenujący strażnicy, których dialog jest niemal identyczny jak ten z misji szkoleniowej w grze Thief: The Dark Project.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 listopada 2013

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz