Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 października 2013, 12:22

Kody do gry CSI: 3 Wymiary Zbrodni (montaż broni) PC

Wstęp

CSI 3: Dimensions of Murder to jedna z wielu odsłon popularnej serii gier przygodowych, opartych na znanym serialu telewizyjnym. W produkcji wcielamy się w detektywa, próbującego rozwiązać kolejną tajemnicę.

Triki do gry

Montaż broni

W grze można montować i demontować broń na stole. Są trzy części. Po pierwsze, przytrzymaj kursor myszy na górnej części pistoletu i przesuń go w lewo. Kolejne dwie części to magazynek. Przytrzymaj lewy przycisk myszy i przeciągnij myszą w dół.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 października 2013