Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 22 lipca 2013, 10:46

The Bard's Tale III: Thief of Fate (nielimitowana ilość złota) PC

Wstęp

The Bard's Tale III: Thief of Fate to trzecia odsłona kultowego cyklu gier cRPG, a jednocześnie pierwsza, przy której produkcji nie uczestniczył Michael Cranford. Odpowiedzialność za powstanie gry spadła na barki Briana Fargo. Fabuła po raz kolejny rzuca nas do miasta Skara Brae, które dzielna grupa bohaterów wyzwoliła niegdyś spod wpływu zaklęć czarnoksiężnika Mangara Mrocznego.

Triki do gry

NIELIMITOWANE ZŁOTO

Wejdź w ekran ze statystykami dla pierwszej postaci i przekaż mu całe złoto wszystkich członków drużyny. Usuń tą postać z drużyny i wczytaj ją ponownie. Przekaż całe złoto kolejnemu bohaterowi. Poszczególne czynności powtórz dla każdej postaci i wyłącz komputer nie zapisując stanu gry. Gdy ponownie włączysz grę, okaże się, że każdy bohater ma dokładnie tyle sztuk złota, ile mu przekazałeś.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 22 lipca 2013