Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 9 lipca 2013, 11:58

The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion (dodatkowe postacie, skarby, walka z bossami) PSP

Wstęp

The Legend of Heroes: A Tear of Vermillion to japońska gra RPG przypominająca Final Fantasy czy Golden Sun. W produkcji przemierzamy fantastyczną krainę, walczymy z różnorakimi stworami i uczestniczymy w fascynującej przygodzie.

Triki do gry

Dodatkowe postacie

Należy posiadać zapisany stan gry z Eiyuu Densetsu 3: Shiroki Majo (poprzedbnia odsłona serii) na karcie pamięci. Wystarczy załadować plik, by odblokować dodatkowe postacie.

Skarby, miecze

Wkraczając do Bron należy wejść do domu z tarczą na strzałki. Następnie trzeba wyjść na górę po schodach i spotkanemu tam mężczyźnie powiedzieć, że chce się zagrać. Później wystarczy wybrać następujące odpowiedzi: make a wish, slow, first prize. Pytania pojawiają się w losowej kolejności, więc trzeba spróbować kilka razy. Gdy się uda, to otrzyma się miecze warte 1900 Rozes.

Walka z bossami

Przed starciem z bossem należy u wszystkich postaci zapełnić do pełna pasek ataku. W czasie walki wystarczy następnie używać najsilniejszych ciosów, by wygrać w miarę prosty sposób.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 lipca 2013