Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 20 marca 2013, 12:22

Monster Hunter 3 Ultimate (odblokowanie ukrytych bossów) WiiU, 3DS

Wstęp

Monster Hunter 3 Ultimate to kolejna część bardzo popularnej serii RPG-ów akcji, w której zajmujemy się staczaniem serii walk z coraz to potężniejszymi potworami. Poniższy trik podpowiada w jaki sposób możemy odblokować pojedynki z nowymi, bardzo silnymi bossami.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH BOSSÓW

Wykonanie opisanych poniżej czynności pozwoli ci na odblokowanie możliwości stoczenia pojedynków z niedostępnymi początkowo bossami:

Dodatkowi bossowie z gatunku Nargacuga – Musisz awansować na 40 rangę (HR40 – Hunter Rank 40).

Dodatkowi bossowie z gatunku Lagiacrus – Musisz awansować na 70 rangę (HR70 – Hunter Rank 70).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 marca 2013