Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 6 marca 2013, 13:48

Kody do gry Defense Grid: The Awakening (lista kodów) PC

Wstęp

Defense Grid: The Awakening to gra typu tower defense, w której zajmujemy się ochranianiem sojuszniczej bazy poprzez stawianie różnorakich wieżyczek obronnych. Poniżej prezentujemy pełną listę kodów do tej produkcji wraz z omówieniem metod skorzystania z nich.

Kody do gry

LISTA KODÓW

W dowolnym momencie rozgrywki wciśnij klawisz = lub 4, a następnie powoli wpisz jeden z przedstawionych poniżej kodów. Poprawne wprowadzenie kodu oznajmione zostanie krótkim sygnałem dźwiękowym.

chezanator – zabicie wszystkich obcych przebywających na mapie

dnamuse – 100 tysięcy jednostek surowców

enzyme – wybór etapu

indesilvermoon – kary dla obcych podnoszących rdzenie

jeanmarie – obcy nie mogą podnosić rdzeni

kristalithan – zniszczenie wszystkich rdzeni

Uwaga! Korzystanie z kodów wiąże się z nadaniem graczowi rangi oszusta (cheater). W celu usunięcia tej rangi należy rozpocząć od nowa grę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 marca 2013