Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 lutego 2013, 20:51

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch (zdobywanie skarbów) PS3

Wstęp

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch to japońska gra role-playing, w której sterujemy 13-letnim chłopcem przemierzającym magiczny świat. Poniżej znajduje się trik, który może okazać się przydatny w zdobywaniu poukrywanych po świecie gry cennych obiektów.

Kody do gry

ZDOBYWANIE SKARBÓW

Niektóre z odnajdywanych w trakcie zabawy skrzyń ze skarbami są początkowo niedostepne, gdyż główny bohater nie dysponuje odpowiednimi magicznymi umiejętnościami. Warto zapamiętywać sobie miejsca ich występowania, tak by zdobyciu wymaganych zdolności powrócić do nich. Godne odnotowania jest też to, że w niektórych miejscach skarby odnawiają się. Dobrze jest w rezultacie co jakiś czas ponownie wybierać się do poprzednich lokacji, tak by móc pozbierać po raz kolejny najcenniejsze przedmioty.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 lutego 2013