Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 24 stycznia 2013, 14:29

Borderlands 2 (ukryty tryb gry) PS3

Wstęp

Borderlands 2 to efektowna strzelanina z elementami gry role-playing, w której zajmjemy się przemierzaniem tajemniczej planety o nazwie Pandora, poznając po drodze wiele ciekawych osobistości i rozwiązując questy. Poniższy kod dotyczy odblokowania ukrytego trybu gry w wersji na PlayStation 3.

Triki do gry

UKRYTY TRYB GRY

W celu odblokowania ukrytego trybu o nazwie Extra Wubs musisz na ekranie tytułowym gry wprowadzić następującą kombinację przycisków: Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Kółko, X, START. Wspomniany tryb możesz załączyć z poziomu menu głównego gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 24 stycznia 2013