Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 stycznia 2013, 21:38

Kody do gry Anarchy Reigns (odblokowanie gargulca) X360, PS3

Wstęp

Anarchy Reigns to zwariowana gra akcji od studia Platinum Games, stawiająca w głównej mierze na multiplayerowe zmagania z udziałem potężnych wojowników. Poniższy trik dotyczy właśnie sieciowego aspektu rozgrywki.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE GARGULCA

W celu odblokowania niedostepnego domyślnie gargulca (Gargoyle) musisz ukończyć w trybie kampanii wątki fabularne zarezerwowane dla postaci Jacka i Red lub w trybie multiplayer awansować na 22 poziom doświadczenia.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 stycznia 2013