Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat Anarchy Reigns

Premiera gry Anarchy Reigns przesunięta na 2013 rok

Aver, 19 czerwca 2012, 09:15

Firma SEGA poinformowała o kolejnym przesunięciu zachodniej premiery gry Anarchy Reigns. Tytuł studia Platinum Games ukaże się w pierwszym kwartale przyszłego roku na platformach Xbox 360 i PlayStation 3.

Wieści ze świata (Kingdoms of Amalur: Reckoning, Assassin's Creed III) 28/5/12

Sarge, 28 maja 2012, 12:25

Wieści ze świata to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o Assassin's Creed III oraz Ghost Recon: Final Mission w wersji na PlayStation Vita, braku dalszego wsparcia dla gry Kingdoms of Amalur: Reckoning, a także nieobecności studia Bungie Software na targach E3.

Anarchy Reigns – data premiery nowej gry twórców Bayonetty przesunięta o pół roku

Hed, 16 grudnia 2011, 12:16

Na nową grę twórców Bayonetty, czyli Anarchy Reigns, jeszcze trochę poczekamy. Firma Sega przesunęła jej premierę na połowę 2012 roku, aby dopracować produkcję i zwiększyć jej rozmach. Być może jest to związane także z tym, że deweloper zajmuje się grą Metal Gear Rising dla Konami.

SEGA ujawnia daty premier Aliens: Colonial Marines, Anarchy Reigns i innych gier

Hed, 1 lipca 2011, 11:21

Firma SEGA opublikowała listę wydawniczą na najbliższy rok. Dzięki temu poznaliśmy plany wydawcy i dowiedzieliśmy się, kiedy należy spodziewać się takich gier jak Aliens: Colonial Marines, Sonic Generations, Rise of Nightmares, czy Anarchy Reigns.

Wieści ze świata (Assassin's Creed: Revelations, Mortal Kombat, Angry Birds) 19/05/11

Jiker, 19 maja 2011, 13:30

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o 200 milionach Angry Birds, dodatku do Mortal Kombat, becie Sengoku, trybie wieloosobowym w Assassin’s Creed: Revelations, a także opóźnieniu premiery Anarchy Reigns. Zapraszamy do lektury.

Platinum Games rozpęta anarchię w Anarchy Reigns

Hed, 28 stycznia 2011, 08:20

Pierwsze doniesienia na temat nowej gry Platinum Games, czyli studia odpowiedzialnego za Bayonettę i Vanquish, były dość niejasne i oparte na tłumaczeniu artykułu z japońskiej prasy. Produkcja określana dotąd jako Max Anarchy w USA będzie znana pod nazwą Anarchy Reigns. Dla miłośników siania zniszczenia przygotowano pierwsze obrazki i zwiastun.