Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 16 stycznia 2013, 21:36

Kody do gry SSX (zdobywanie sekretów) X360, PS3

Wstęp

SSX to gra sportowa, w której bierzemy udział w zawodach snowboardowych, zjeżdżających po bardzo wymagających trasach zlokalizowanych w różnych zakątkach świata. Poniższe triki mogą okazać się pomocne w pozyskiwaniu sekretów (znajdziek).

Triki do gry

ZDOBYWANIE SEKRETÓW

W grze do pozyskania jest mnóstwo sekretnych przedmiotów i w celu usprawnienia procesu odnajdywania ich warto wyposażyć się w kombinezon wingsuit. Korzystanie z kombinezonu może też przyśpieszyć proces dodawania zauważonych sekretów do kolekcji, bo do danego obiektu szybciej możesz dotrzeć. Jedną z kategorii tzw. "znajdziek" są płatki śniegu (snowflakes). Do zdobycia jest prawie 600 tego typu sekretów, ale jeden z nich jest unikalny i zarazem warty aż milion kredytów. Za białym płatkiem śniegu (white snowflake) warto się mianowicie rozglądać w lokacji The Rockies, a konkretnie w etapie Curnoe's Moustache. Sekret ten znajduje się nad jedną z wieżyczek niedaleko mety.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 stycznia 2013