Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 28 grudnia 2012, 10:48

SpellForce 2: Faith in Destiny (lista kodów) PC

Wstęp

Faith in Destiny to tytuł pełnoprawnego rozszerzenia do drugiej części serii Spellforce, wzbogacającego główny produkt o nową kampanię, postacie i przedmioty. Poniżej zamieszczone zostały wszystkie dostępne kody do tego dodatku.

Kody do gry

LISTA KODÓW

W dowolnym momencie rozgrywki wciśnij CTRL+K, co powinno doprowadzić do wyświetlenia okna konsoli. Możesz teraz wprowadzić następujące polecenia:

LogSender:AddMoney (x) – otrzymanie x złota (zamiast x musisz wpisać jakąś wartość)

LogSender:GiveGood (x) – otrzymanie x jednostek surowców

LogSender:GodMode (1) – nieśmiertelny główny bohater (LogSender:GodMode (0) wyłącza nieśmiertelność)

LogSender:NoManaUsage (1) – czary nie pobierają many i są natychmiast dostępne (LogSender:NoManaUsage (0) wyłącza ten efekt)

UI: FOWEnable (0) – wyłączenie tzw. mgły wojny (UI: FOWEnable (1) ponownie ją załącza)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 grudnia 2012