Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 28 listopada 2012, 10:16

Halo 4 (ukryta bonusy) X360

Wstęp

Halo 4 to kolejna część jednej z najpopularniejszych konsolowych strzelanin. Poniżej prezentujemy listę bonusowych elementów gry, które można sobie odblokować w trakcie rozgrywki.

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli ci na odblokowanie różnorakich bonusów:

Emblemat 117 – Musisz ukończyć główny wątek fabularny gry na legendarnym (Legendary) poziom trudności, jak również wszystkie dodatkowe misje i tryby kooperacji.

Legendarny wizjer (Legendary Visor) – Musisz ukończyć główny wątek fabularny gry na legendarnym (Legendary) poziom trudności, jak również wszystkie dodatkowe misje i tryby kooperacji.

Nagroda awatara: Bluza z kapturem UNSC Infinity – Musisz rozwinąć Spartana-IV do poziomu SR-5.

Nagroda awatara: hełm Platinum Mark VI – Musisz ukończyć główny wątek fabularny gry na co najmniej normalnym poziomie trudności.

Nagroda awatara: hełm rycerza – Musisz zabić rycerza (Knight) w trakcie rozgrywania dowolnej misji Spartan Ops.

Zbroja Mark VI – Musisz ukończyć główny wątek fabularny gry na legendarnym (Legendary) poziom trudności, jak również wszystkie dodatkowe misje i tryby kooperacji.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 28 listopada 2012