Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 października 2012, 20:29

Kody do gry Rocksmith (2011) (odblokowanie ukrytych piosenek) PC, X360, PS3

Wstęp

Rocksmith to gra muzyczna, którą na tle konkurencji wyróżnia możliwość używania prawdziwej gitary do zabawy. Z okazji premiery tej produkcji na komputerach osobistych odświeżyliśmy listę ukrytych piosenek dla wszystkich platform sprzętowych.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTYCH PIOSENEK

Boss – Chris Lee – Musisz w trakcie rozgrywki uzyskać na tyle dobry wynik punktowy żeby zostać poproszonym o podwójny bis (tzw. Double Encore).

Jules – Seth Chapla – Musisz w trakcie rozgrywki uzyskać na tyle dobry wynik punktowy żeby zostać poproszonym o podwójny bis (tzw. Double Encore).

Ricochet – Brian Adam McCune – Musisz w trakcie rozgrywki uzyskać na tyle dobry wynik punktowy żeby zostać poproszonym o podwójny bis (tzw. Double Encore).

Six AM Salvation – Versus Them – Musisz w trakcie rozgrywki uzyskać na tyle dobry wynik punktowy żeby zostać poproszonym o podwójny bis (tzw. Double Encore).

Space Ostrich - Dinosaur – Musisz w trakcie rozgrywki uzyskać na tyle dobry wynik punktowy żeby zostać poproszonym o podwójny bis (tzw. Double Encore).

The Star Spangled Banner – Seth Chapla – Musisz w trakcie rozgrywki uzyskać na tyle dobry wynik punktowy żeby zostać poproszonym o podwójny bis (tzw. Double Encore).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 października 2012