Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 października 2012, 18:15

Dead or Alive 5 (zmiana wyglądu) PS3

Wstęp

Dead or Alive to seria bijatyk, w których istotną rolę odgrywa eksponowanie wdzięków biorących udział w walkach przedstawicielek płci pięknej. Dokładnie temu służą również przedstawione poniżej kody do piątej odsłony cyklu DoA, które opracowano z myślą o wersji na konsolę PlayStation 3.

Kody do gry

ZMIANA WYGLĄDU

Upewnij się, że znajdujesz się na ekranie wyboru stroju dla danej postaci i wykonuj opisane poniżej czynności:

Zmiana fryzury – Przytrzymaj L1 lub R1 i jednocześnie przytrzymaj dowolny przycisk odpowiedzialny za chwyt (Hold), uderzenie pięścią (Punch) lub kopnięcie (Kick).

Zmiana akcesoriów ubioru - Przytrzymaj LEWO lub PRAWO i jednocześnie przytrzymaj dowolny przycisk odpowiedzialny za chwyt (Hold), uderzenie pięścią (Punch) lub kopnięcie (Kick).

Zmiana bielizny – Przytrzymaj dowolny przycisk odpowiedzialny za chwyt (Hold), uderzenie pięścią (Punch) lub kopnięcie (Kick).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 października 2012