Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Dead or Alive 5

To strona z ocenami gry Dead or Alive 5. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie X360 PS3.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

X360
PS3

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
15.09.2012 19:39
crazy_race
😜
crazy_race
52
Pretorianin

Chyba wychodzi na to że jestem jedynym polakiem czekającym na premierę tej gry. Czy na serio w Polsce jedną popularną bijatyką jest Tekken ?

21.09.2012 08:17
odpowiedz
Toshio
1
Junior

Nie, ja też kocham Dead or alive 5 i moją ukochaną postacią jest Eliot XD

22.09.2012 15:28
crazy_race
😜
odpowiedz
crazy_race
52
Pretorianin

Moją Brad Wong.

26.09.2012 17:49
odpowiedz
DamianDemolka11
18
Legionista

A moją wszystkie panienki w grze :D

30.09.2012 11:24
odpowiedz
kesah
10
Legionista

Gra jest naprawdę fajna. Chociaż nie podoba mi się system przechwytywania ciosów, na wyższych poziomach trudności gra wygląda jak symulator wrestlingu a nie typowa bijatyka. Co więcej, opanowanie perfekcyjne postaci jest bardzo wymagające a aby odblokować ukryte kostiumy (3 stroje kąpielowe dla 3 postaci), to trzeba ukończyć tryby zw. z Time Attack, Survival i Arcade - Nic by w tym nie było złego, gdyby nie fakt, że owe tryby dzielą się na poziomy trudności, mamy very easy, easy, normal, hard, champ, true legend i master - Zwykły gracz będzie miał już problemy na normalnym poziomie trudności, ale to nie wszystko, aby odblokować owe stroje, trzeba ukończyć te wszystkie poziomy trudności aby odblokować kolejny, totalnie hardcorowy i dopiero na nim możemy odblokować te stroje, co więcej, musimy przejść całość 8 pojedynków bez przegranej ! - Dla zwykłego gracza, co nie stara się być pro w taką grę, jest to właściwie nie do wykonania. Sam przeszedłem owe tryby na poziomie trudności Master - Ale odblokowanie strojów, to dla mnie za trudne. Odblokowanie Alphy (ostatniej postaci) jest uzależnione od zdobycia 300 tytułów w grze, to można akurat wykonać robiąc misje w grze... Ale nie zmienia to faktu, że twórcy ostro pojechali na casualowych graczach, raz, że w pre-orderze jedynie udostępnili stroje w wersji bunny dla postaci, to do tego jedyne ogólnodostępne w grze, tak naprawdę są niedostępne... Gra mi się podoba, ale kwestia odblokowania ukrytej zawartości jest frustrująca i chyba nie warto tracić tak nerwów ze względu na kilka skąpych wdzianek...

30.09.2012 22:59
crazy_race
😜
odpowiedz
crazy_race
52
Pretorianin

[5] - Taki sposób odblokowywania kostiumów w innej dodatkowej zawartości o którym mówisz to od dawna standard w tej serii. To jest minimum jakie musisz zrobisz zanim chociaż spróbujesz walk online. Przechwytywanie ciosów to właśnie najlepsza część Dead or Alive ponieważ dzięki temu można karać spamerów.

10.12.2012 18:39
odpowiedz
tomcio92
54
Konsul

Mam pytanie :) , przeszedłem całe story mode, a nadal nie mam dwóch postaci odkryte :( , tej Alpha co powinna być na środku, i jednej dodatkowej Phi jak je odkryć ?

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze