Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 października 2012, 18:06

Torchlight II (easter egg) PC

Wstęp

Torchlight II zawiera bardzo przyjemny easter-egg, który powinien w szczególności zainteresować fanów serii Borderlands. Szczegółowa instrukcja odblokowania wspomnianego wyżej sekretu znajduje się w dalszej części tekstu.

Triki do gry

EASTER EGG

Easter egg możesz odnaleźć w trakcie rozgrywania trzeciego aktu gry (Some Assembly Required), a konkretnie tuż po pokonaniu bossa o nazwie Bloatfang. Po odniesieniu zwycięstwa zbliż się do krawędzi, przy której znajdują się skrzynia oraz źródło mocy. Wybierz ścieżkę prowadzącą na południowy-zachód, a docelowo powinieneś dotrzeć do miejsca, w którym będzie na Ciebie czekał CL4P-TP, czyli słynny Claptrap z serii Borderlands. Porozmawiaj z robotem, otrzymując od niego unikalny skarb. W zależności od upodobań możesz od razu opuścić to miejsce lub pozostać tu na dłużej, wysłuchując kolejnych kwestii wypowiadanych przez Claptrapa.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 października 2012