Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 września 2012, 21:19

Kody do gry I Am Alive (ratowanie ocalałych; wstrząsy wtórne) PC, X360, PS3

Wstęp

I Am Alive jest dość unikalnym reprezentantem gatunku survival horrorów, w którym zajmujemy się poszukiwaniem zaginionej rodziny w wyniszczonym przez wielki kataklizm Chicago. Poniższe triki powinny okazać się pomocne w trakcie tej bardzo żmudnej przeprawy.

Triki do gry

RATOWANIE INNYCH OCALAŁYCH

Inne ofiary kataklizmu staraj się ocalić przy pierwszej możliwej okazji. W przeciwnym wypadku możesz nie otrzymać kolejnej szansy uratowania danej postaci i tym samym przyczynić się do pogorszego końcowego rezultatu gry. Pilnuj się też żeby zawsze mieć przy sobie jak najwięcej zapasów (żywność, apteczki, środki przeciwbólowe, inhalatory itp.), dzięki czemu będziesz miał pewność dysponowania przedmiotami poszukiwanymi przez odnajdywane osoby.

WSTRZĄSY WTÓRNE

W trakcie rozgrywki regularnie dochodzi do wstrząsów wtórnych. Po każdym takim zdarzeniu warto dokładnie rozglądać się podczas przemierzania zbadanych już lokacji, albowiem pojawia się możliwość pozyskania niedostępnych wcześniej przedmiotów.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 września 2012