Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 29 sierpnia 2012, 14:31

Sleeping Dogs (odblokowanie ukrytego stroju; odnajdywanie sekretów; udekorowanie mieszkania) PC

Wstęp

Sleeping Dogs to jedna z największych pozytywnych niespodzianek tegorocznych wakacji. Przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych trików, w tym jeden będący miłą niespodzianką szczególnie dla fanów innej gry akcji o otwartej strukturze świata – Just Cause 2.

Triki do gry

ODBLOKOWANIE UKRYTEGO STROJU

Sleeping Dogs zawiera ukryty bonus związany z możliwością odblokowania stroju Rico Rodrigueza, którego wspomniana postać używała w grze Just Cause 2. W celu otrzymania wspomnianego elementu ubioru musisz dysponować dowolnym zapisanym stanem gry z Just Cause 2 na twardym dysku swojego komputera. Nowy strój odnajdziesz w szafie na ubrania Wei Shena i jego założenie usprawnia proces przejmowania kontroli nad innymi pojazdami.

PROSTSZE ODNAJDYWANIE SEKRETÓW

Jeżeli nie chcesz wyruszać na poszukiwania sekretów we własnym zakresie, to możesz się z tym trochę wstrzymać. Wybieranie się na randki z niewiastami, którym Wei wpadł w oko, bardzo często przyczynia się bowiem do odblokowywania przez grę lokalizacji określonych kategorii znajdziek (np. wszystkich kapliczek czy posążków).

DEKOROWANIE MIESZKANIA

W trakcie przemierzania targowisk i innych lokacji, w których handlarze oferują swoje towary, warto rozglądać się także za tymi interaktywnymi stoiskami, które nie są oznaczane na mini-mapie. Oprócz nabycia przedmiotów pomocnych w czasowym podniesieniu umiejętności Wei’a możliwe jest również spotkanie handlarzy sprzedających obiekty służące do zmiany wystroju jego apartamentu (np. nowe łóżko czy klimatyzator).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 29 sierpnia 2012

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz