Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 3 lipca 2012, 23:57

Sid Meier's Civilization V: Bogowie i Królowie (odkrycie całej mapy) PC

Kody do gry

ODKRYCIE CAŁEJ MAPY

Odszukaj katalog, w którym zainstalowana została gra i użyj notatnika do otwarcia pliku o nazwie config.ini. Zlokalizuj teraz linijkę:

DebugPanel = 0

i dokonaj zamiany na:

DebugPanel = 1

Możesz już uruchomić grę. Wciśnięcie klawisza tyldy (~) doprowadzi do wyświetlenia na ekranie panelu debug. Wybierz opcję o nazwie Reveal Map, dzięki czemu odsłonięta zostanie cała mapa. Możesz oczywiście dokonywać też modyfikacji innych ustawień, przy czym należy mieć na uwadze to, iż może to doprowadzić do pojawienia się różnorakich błędów, a nawet do zawieszenia się gry.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 3 lipca 2012