Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 21 grudnia 2011, 16:05

Kody do gry Oddworld: Stranger's Wrath (ukryty sklep) PC, XBOX

Triki do gry

UKRYTY SKLEP

Wykonanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie dostępu do ukrytego sklepu oferującego czarnorynkowe towary. Wybierz się mianowicie do miasta New Yolk City znajdującego się w obszarze świata gry o nazwie Mongrel Valley. Zacznij przechadzać się po mieście do momentu, w którym jeden z mieszkańców wspomni o sklepie i poda Ci jego lokalizację. Odszukaj linę, której można się złapać i wykonaj z niej skok. Złap się krawędzi i zacznij się przesuwać aż dotrzesz do wejścia do budynku z ruchomymi drzwiami. Po dotarciu do wejścia do sklepu okaże się, że musisz dodatkowo dysponować hasłem potrzebnym do uzyskania do niego dostępu. Także i w tym przypadku musisz popytać się ludności cywilnej i powrócić w to samo miejsce już po poznaniu hasła.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 grudnia 2011