Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 20 lipca 2011, 12:54

Captain America: Super Soldier (odnajdywanie sekretów; staczanie walk; nowe stroje) X360, PS3, Wii

Triki do gry

ODNAJDYWANIE SEKRETÓW

Do odnajdywania sekretów dobrze jest przede wszystkim wykorzystywać specjalny tryb widzenia głównego bohatera, podświetlający znajdźki, jak również wszystkie inne interaktywne obiekty z otoczenia. Z pomocą może też przyjść mapa okolicy, przy czym na niej zaznaczane są jedynie najważniejsze sekrety. Warto przy okazji dodać, że gra pozwala na kontynuację eksploracji głównej twierdzy Czerwonej Czaszki już po zaliczeniu trybu dla pojedynczego gracza i rozprawieniu się z finalnym bossem. Jest to dobra okazja do zdobycia tych sekretów, które poprzednio z różnych powodów się ominęło.

STACZANIE WALK

W trakcie potyczek ze standardowymi przeciwnikami dobrze jest rozpoczynać od rzutu tarczą i to najlepiej taką, która dzięki zakupionym upgrade’om może uderzyć i znokautować większą liczbę osób zanim. Następnie warto rozprawić się z osobnikami wyposażonymi w karabiny, tak by nie przerywali swoimi strzałami ataków głównego bohatera. W trakcie walk wręcz dobrze jest z kolei wypatrywać okazji do wykonywania kontrataków (ikony pojawiające się nad głowami wrogów) i pamiętać o łapaniu tych przeciwników, którzy korzystają z tarcz ochronnych.

NOWE STROJE

Gra odblokowuje nowy strój głównego bohatera automatycznie po ukończeniu kampanii dla pojedynczego gracza. W celu uzyskania dostępu do drugiego kostiumu musisz natomiast zaliczyć wszystkie wyzwania (Challenges) i w każdym z nich zdobyć złoty medal.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 20 lipca 2011