Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 czerwca 2011, 14:41

Duke Nukem Forever (odblokowanie kodów; easter egg) PC, X360, PS3

Triki do gry

ODBLOKOWANIE KODÓW

W celu odblokowania możliwości skorzystania z kodów musisz ukończyć grę na dowolnym poziomie trudności. Wybierz następnie z menu głównego opcję EXTRAS. Oto lista dostępnych cheatów:

Duke 3D Freeze Ray – Wystrzeliwanie pocisków zamrażających przeciwników.

Grayscale Mode – Wszystkie kolory na ekranie to odcienie szarości.

Head Scale – Zmiana rozmiarów głów u przeciwników i postaci niezależnych.

Infinite Ammo – Nieskończona ilość amunicji.

Instagib – Pojedynczy atak zabija przeciwnika.

Invincibility – Niezniszczalność.

Mirror Mode – Zabawa w trybie odbicia lustrzanego.

EASTER EGG

Po dotarciu do rozdziału Duke Nukem’s Titty City wybierz się na tyły baru ze striptizem i zlokalizuj zamknięte drzwi. Wprowadź kod 4768, dzięki czemu uzyskasz dostęp do ukrytego pomieszczenia, w którym odnajdziesz między innymi film z udziałem tytułowego bohatera.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 czerwca 2011