Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 maja 2011, 13:20

Wii Party (ukryte bonusy) Wii

Triki do gry

UKRYTE BONUSY

Wykonywanie opisanych poniżej czynności pozwoli Ci na odblokowanie różnorakich bonusów:

Mini-gra Spot the Sneak – Musisz zagrać we wszystkie mini gry dla czterech graczy, dostępne w trybie Free Play.

Mini-gry trybu Challenge Mode – W celu odblokowania mini-gier dla trybu Challenge Mode (Banana Blockade, Clover Hunt, Shifty Gifts i Tippy Traverse) musisz co najmniej raz zagrać w normalną wersję każdej z nich.

Poziom umiejętności przeciwników Expert – Musisz w trybie Party Mode pokonać wszystkich przeciwników na poziomie trudności Advanced.

Poziom umiejętności przeciwników Master – Musisz w trybie Party Mode pokonać wszystkich przeciwników na poziomie trudności Expert.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 maja 2011