Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 8 kwietnia 2011, 12:55

Kody do gry Tomb Raider: Underworld (lista kodów) PC

Kody do gry

LISTA KODÓW

Pojedynczy atak neutralizuje przeciwnika – W dowolnym momencie gry przytrzymaj prawy przycisk myszy (lub klawisz G) i wciskaj: E, SPACJA, E, Q, SHIFT, CTRL.

Kuloodporna Lara (nie oznacza to całkowitej nieśmiertelności, bo nadal można zginąć w wyniku upadku) – W dowolnym momencie gry przytrzymaj prawy przycisk myszy (lub klawisz G) i wciskaj: SPACJA, lewy przycisk myszy (lub klawisz H), E, lewy przycisk myszy (lub klawisz H), Q, SHIFT.

Wyświetlanie energii przeciwników – W dowolnym momencie gry przytrzymaj prawy przycisk myszy (lub klawisz G) i wciskaj: Q, CTRL, SPACJA, SHIFT, lewy przycisk myszy (lub klawisz H), E.

Uwaga! Jeżeli grasz z użyciem pada konsoli Xbox 360, to wskazane jest zapoznanie się z kodami przeznaczonymi na właśnie tę platformę, gdyż kombinacja niezbędnych do wciśnięcia przycisków jest identyczna.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 kwietnia 2011