Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 lutego 2011, 13:38

Kody do gry Test Drive Unlimited 2 (darmowa naprawa i umycie samochodu; wyzwania) PC, X360, PS3

Kody do gry

DARMOWA NAPRAWA I UMYCIE SAMOCHODU

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony lub ubrudził się i nie chcesz płacić 1500 dolarów za skorzystanie z myjni samochodowej, to możesz zastosować opisany poniżej trik. Przystąp mianowicie do dowolnego wyścigu lub wyzwania, po czym spauzuj grę i zrezygnuj z dalszej jazdy. Po tym jak powrócisz na mapę wyspy Twój samochód będzie wyglądał jak nowy.

WYZWANIA

Dodatkowe wyzwania w Test Drive Unlimited 2 teoretycznie pojawiają się w losowych miejscach, ale powinieneś zauważyć, że na każdej z map są to ściśle wyznaczone sektory. Warto odpowiednio wcześniej odblokować drogi prowadzące do tych obszarów. Zaletą tego rozwiązania jest to, iż po pojawieniu się nowego wyzwania na mapie nie będziesz musiał do niego pędzić, chcąc dotrzeć do celu przed upływem wyznaczonego limitu czasowego. Wystarczy bowiem wtedy wywołać okno mapy i przenieść się na jeden z pobliskich przejechanych odcinków drogi.

W wyzwaniach, w których należy dostarczyć luksusowy samochód w wyznaczone miejsce, pamiętaj o tym żeby się nie śpieszyć. Najlepiej jechać powoli i uważać na auta cywilne, które niejednokrotnie (zwłaszcza na autostradach) mają tendencje do niespodziewanych zmian pasa ruchu. Do tych wyzwań, które zakładają wzięcie udziału w próbie czasowej czy utrzymywanie wysokiej prędkości warto z kolei wybierać najszybsze posiadane samochody. Nie jest wskazane używanie wolniejszych aut (m.in. z klas A5-A7), gdyż nawet pomimo perfekcyjnej jazdy możliwy jest wariant, w którym nie sprosta się założeniom danego zadania.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 lutego 2011