Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 21 stycznia 2011, 13:14

Mass Effect 2 (cenne wskazówki) PS3

Triki do gry

SZYBSZE POZYSKIWANIE SUROWCÓW

W miarę możliwości jak najwcześniej porozmawiaj z Mirandą, najlepiej już po tym jak znajdziecie się na pokładzie nowej Normandii. Zapytaj się ją o pomysły odnośnie nowych usprawnień statku, a przekaże Ci ona projekt, którego opracowanie znacznie przyśpieszy proces skanowania planet. To z kolei sprawi, że szybciej będziesz mógł uzbierać duże ilości surowców potrzebnych do przeprowadzania innych badań.

EASTER EGG

Wybierz się do naszego Układu Słonecznego i przystąp do skanowania planety Uran, a będziesz świadkiem zabawnych komentarzy w momencie wystrzeliwania kolejnych sond.

ODBLOKOWYWANIE NOWYCH QUESTÓW

Regularnie odwiedzaj główne lokacje gry (między innymi stację Omega i Cytadelę), gdyż w miarę zaliczania misji będą się na nich pojawiały okazje do wykonywania nowych pobocznych questów. Ponadto w celu zwiększenia szansy ich odblokowania dobrze jest za każdym razem wybierać innych pomocników, gdyż niektóre zadania będą powiązane z konkretnymi osobami z drużyny.

ZMIANA WYPOSAŻENIA

W trakcie wykonywania niektórych misji będziesz natrafiał na terminale wyposażenia. Warto z nich korzystać głównie w celu zamiany ciężkich broni. Wybór innej giwery może znacznie uprościć pokonanie kolejnego bossa czy grupki mocno opancerzonych przeciwników.

WYPEŁNIANIE MISJI

Pamiętaj, że po zakończeniu danej misji nie będziesz już mógł do niej powrócić. Ważna jest więc bardzo szczegółowa eksploracja okolicy, zwłaszcza pod kątem obiektów stanowiących część jakiego questu i okazji do pozyskania planów nowych projektów badawczych.

NAGRODY ZA UKOŃCZENIE GRY

Po ukończeniu gry możesz ponownie przystąpić do rozgrywki, zachowując poziom doświadczenia głównego bohatera. Decyzja ta wiąże się także z wieloma innymi bonusami – zdobywaniem większych ilości doświadczenia przez członków drużyny, dysponowaniem pełnym wyposażeniem oraz otrzymaniem 200000 kredytów i 50000 jednostek każdego z surowców.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 21 stycznia 2011