Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 16 grudnia 2010, 11:09

Minecraft (klonowanie przedmiotów) PC

Kody do gry

KLONOWANIE PRZEDMIOTÓW

Zastosowanie poniższej metody pozwoli Ci na sklonowanie dowolnego przedmiotu znajdującego się w inwentarzu głównego bohatera. Zacznij od wybrania przedmiotu, który chcesz sklonować, a następnie umieszczenia go w pudełku. Zapisz grę i powróć do menu głównego. Wznów rozgrywkę i zabierz z pudełka przedmiot, który wcześniej w nim umieściłeś. Zamknij teraz awaryjnie grę z użyciem kombinacji klawiszy ALT+F4. Ponownie uruchom grę i wczytaj ostatni save. Wybrany wcześniej przedmiot powinien teraz znajdować się w dwóch kopiach – jeden egzemplarz będzie w Twoim inwentarzu, a drugi nadal w pudełku.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 16 grudnia 2010

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz