Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 14 lipca 2010, 22:51

Crackdown 2 (odnajdywanie kul; korzystanie ze śmigłowca) X360

Triki do gry

ODNAJDYWANIE OKOLICZNYCH KUL

Zauważ, że wciskając przycisk Góra gra na krótką chwilę pokazuje na Twojej mini-mapie pozycje okolicznych kul. Możesz to w dodatkowy sposób wykorzystać i wcisnąć ten przycisk OD RAZU po zamknięciu okna z główną mapą Pacific City, dzięki czemu działaniem tego efektu objęty zostanie większy obszar.

UŻYWANIE ŚMIGŁOWCA

Dostęp do śmigłowca możesz uzyskać po awansowaniu na piąty poziom umiejętności związanej z obsługą pojazdów. Maszynę tę warto wykorzystywać między innymi do docierania do trudno dostępnych sekretów i pozycji strategicznych. Dodatkowo śmigłowca można użyć do prostszego zdobywania uciekających kul, gdyż wystarczy nad każdą z nich zawisnąć i następnie wyskoczyć z latającej maszyny.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 lipca 2010