Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 23 kwietnia 2010, 12:42

Dark Void (odblokowanie cheatów) PC

Kody do gry

ODBLOKOWANIE CHEATÓW

Odszukaj plik o nazwie DefaultInput.ini, znajdujący się w katalogu, w którym zainstalowana została gra. Jego domyślna lokalizacja to:

C:\Program Files\CAPCOM\Dark Void\nativePC\SkyGame\Config

Wykonaj kopię bezpieczeństwa tego pliku (nie jest to wymagane), a następnie kliknij na nim prawym przyciskiem myszy. Wybierz Właściwości, przejdź do zakładki Ogólne i odznacz opcję Tylko do odczytu. Otwórz teraz ten plik z użyciem dowolnego edytora tekstowego (np. Notatnika). Musisz odnajdywać sekcje opisane jako DebugBindings i kasować słowo Debug by we wszystkich tych miejscach pozostało samo Bindings.

Możesz już uruchomić grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących opcji:

Wciśnięcie klawisza G – nieśmiertelność

Wciśnięcie klawisza U – uzupełnienie stanu amunicji

Wciśnięcie klawisza X – popełnienie samobójstwa

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 23 kwietnia 2010