Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 listopada 2009, 15:28

ShellShock 2: Ścieżki krwi PC, X360, PS3

Triki do gry

Eliminacja zombiaków z wieży

W trakcie rozgrywania ostatniej dziesiątej misji gry (Whiteknight) możesz przedostać się na sam szczyt wieży i z tego miejsca z pomocą karabinu zabić wszystkie potwory widoczne na dole. Bestie nie będą w stanie odpowiedzieć na Twoje ataki, a po zejściu na dół na ich miejsce nie pojawią się już kolejni nieumarli.

Easter egg

W trakcie rozgrywania czwartej misji gry (Refuge) i już po przystąpieniu do eksploracji posiadłości zostaniesz zaskoczony przez zombiaka uwięzionego w zniszczonym fragmencie muru. Jeżeli nie zabijesz od razu tego potwora to będzie Cię on próbował w nieskończoność straszyć, nie mogąc się jednocześnie ruszyć z miejsca.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 listopada 2009