Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS

Newsy i ciekawostki na temat ShellShock 2: Ścieżki krwi

Studio Rebellion chce wrócić do tworzenia dobrych gier

Hed, 19 listopada 2011, 13:41

Szef studia Rebellion, znanego z serii Aliens vs Predator, zapewnił, że producent wróci do tworzenia dobrych gier. Kilka ostatnich projektów dewelopera zostało dosłownie zmiażdżonych przez krytykę.

Rebellion zamyka studio Derby i zwalnia pracowników

Hed, 18 marca 2010, 09:57

Rebellion potwierdził zamknięcie oddziału Derby, po sygnowanych wcześniej kłopotach. Jason Kingsley, szef dewelopera, przekazał, że nie udało sie znaleźć innego rozwiązania dla studia odpowiedzialnego za kilka dużych niewypałów (ShellShock 2: Blood Trails, Rogue Warrior). Jednocześnie firma zwolniła kilku pracowników w oxfordzkiej „kwaterze głównej”.

Koniec twórców Tomb Raidera [news zaktualizowany]

Jiker, 12 stycznia 2010, 14:43

Serwis VG247.com dotarł do niepotwierdzonych informacji sugerujących zamknięcie studia deweloperskiego Rebellion Derby – znanego wcześniej pod nazwą Core Design. Póki co nie wiemy, co może być przyczyną takiej decyzji, aczkolwiek wydaje się, że najbardziej prawdopodobnym powodem jest znikoma popularność ostatnich gier producenta.

Premiery gier w Polsce (23-29 marca)

Vercetti, 30 marca 2009, 08:22

W minionym tygodniu polscy dystrybutorzy dowiedli, że wiosenne porządki są już za nimi i po wyczyszczeniu magazynów cała uwaga rodzimych wydawców skupiła się na świeżynkach. Efekt: w ciągu ostatnich siedmiu dni w sklepach pojawiło się dwadzieścia nowych gier, przeznaczonych na siedem platform.

Shellshock 2: Blood Trails w lutym

vampire, 2 lutego 2009, 14:45

Według wcześniejszych zapowiedzi, Shellshock 2: Blood Trails, brutalny FPS przenoszący nas do czasów wojny w Wietamie, miał ukazać się w okolicach minionych Świąt Bożego Narodzenia. Niestety jak wiadomo, przyszło nam poczekać nieco dłużej. Na szczęście juz za niespełna dwa tygodnie czas oczekiwania się skończy - wydawca programu, firma Eidos Interactive, potwierdziła, że trafi on do europejskich sklepów 13 lutego.

Shellshock 2: Blood Trails już na święta

Hed, 30 września 2008, 15:13

Według najnowszych informacji jakie udostępnił Eidos, kontynuacja pochodzącej z 2004 roku gry ShellShock: Nam '67 zostanie wydana w najbliższe święta. Oczywiście już jakiś czas temu wiadomo było, że prace nad Shellshock 2: Blood Trails trwają, jednak nie spodziewaliśmy się tego brutalnego tytułu jeszcze w bieżącym roku. Dobra nowina dla miłośników bezkompromisowych i ostrych gier akcji.

Screeny z ShellShock 2: Blood Trails

vampire, 25 sierpnia 2008, 16:40

W sieci pojawiły się cztery nowe screeenshoty z kontynuacji ShellShock: Nam ‘67 - shootera podejmującego tematykę Wojny w Wietnamie. Jednak w przypadku drugiej części mamy mieć do czynienia z produkcją bardziej przypominającą survival horror niż zwykłą strzelaninę, w dodatku przyjdzie nam tu walczyć nie tylko z armią Vietcongu, ale również ludźmi dotkniętymi tajemniczą infekcją.

Shellshock 2 dozwolony od lat 18

Filip „fsm” Grabski, 20 czerwca 2008, 13:36

Gry o wojnie w Wietnamie jakoś nie mają szczęścia do osiągania statusu wysoko ocenianych hitów. Być może sequel strzelanki Shellshock: Nam ‘67 z 2004 roku okaże się godny miana przeboju?

Rebellion pracuje nad kontynuacją ShellShocka

Vercetti, 11 grudnia 2007, 18:30

Pierwsze i ostatnie zarazem wieści odnośnie sequela gry ShellShock: Nam ’67 pojawiły się w sieci ponad trzy lata temu. Od tego czasu wydawca produktu, koncern Eidos, milczał na temat ponownego wysłania graczy na wirtualną Wojnę w Wietnamie. Wygląda jednak na to, że wkrótce będą oni mogli spakować swoje manatki i wyruszyć do Azji, ponieważ ShellShock 2 rzeczywiście powstaje, a nad procesem jego dev