Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 14 listopada 2009, 17:30

Call of Duty: Modern Warfare 2 PC, X360, PS3

Triki do gry

Bonusowa misja w muzeum

Już po zakończeniu głównej kampanii otwórz ekran wyboru misji dla pojedynczego gracza, a zauważysz, że na liście pojawił się nowy etap rozgrywany w muzeum. Po wybraniu tej misji poświęć trochę czasu na zebranie elementów ekwipunku. Możesz teraz wchodzić w interakcje z dużymi czerwonymi przyciskami, co będzie skutkowało pojawianiem się w muzeum przeciwników (różnych postaci z gry). W każdym pomieszczeniu do pokonania będą dwie takie grupy.

Easter egg

W trakcie rozgrywania poziomu Loose Ends (trzeci akt gry) obroń się przed atakami przeciwników, a następnie zbadaj łazienkę na piętrze. W wannie odnajdziesz nadmuchiwaną lalkę.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 14 listopada 2009