Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 18 sierpnia 2009, 15:36

Patapon 2 PSP

Triki do gry

Zapisane stany gry

Wczytaj zapisany wcześniej save z wersji demo Patapon 2 (stan po jej ukończeniu), a otrzymasz unikalny przedmiot – Lordly Hairpiece.

Jeżeli dysponujesz stanem gry z Patapon możesz udać się na plażę Tochira gdy pada deszcz. Na plaży odnajdziesz skrzynię, która po zniszczeniu wyrzuci losowy element Twojego ekwipunku z pierwszej części serii.

Odblokowanie mini-gier

Ciecz – Pokonaj bossa Manboth (misja 18-2).

Drzewo – Ukończ zadanie treningowe Juju Jungle Course

Dzwonek – Ukończ czternastą misję.

Gotowanie – Pokonaj bossa Phoeniti (misja 24-2).

Góra – Ukończ zadanie treningowe Nanjaro Hill Course. Zaczekaj na zakończenie rozmowy, wykonaj trzy pieśni obronne i trzy pieśni ofensywne.

Kowal – Pokonaj bossa Manboroth (misja 20-2).

Roślina – Pokonaj bossa Centura (poziom 9-2).

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 18 sierpnia 2009

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz