Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 17 kwietnia 2009, 11:25

Sins of a Solar Empire: Grzechy Imperium Słońca PC

Triki do gry

Łatwe zdobywanie surowców

Skorzystanie z przedstawionego poniżej triku możliwe jest jedynie w trybie zabawy dla pojedynczego gracza. Rozpocznij zabawę i poświęć kilkanaście minut na rozbudowę własnego imperium. Zapisz następnie grę i zakończ rozgrywkę. Wybierz teraz opcję restartu, decydując się na inną stronę konfliktu niż wcześniej. Wybierz zakładkę Dyplomacji i wyślij surowce do swojego początkowego imperium. Ponownie zapisz grę i przy restarcie wybierz ugrupowanie, na które zdecydowałeś się na samym początku zabawy. W magazynach Twojego imperium pojawią się wspomniane wyżej surowce.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 17 kwietnia 2009

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.04.2009 17:29
krzkrz
7
Legionista

to nie lepiej już użyć trainera, z którym jest szybciej? na to samo wyjdzie...

w ogóle to kto potrzebuje takich trików :P ta gra jest banalna jeśli się zablokuje dyplomacje dl AI :)