Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 15 lipca 2007, 12:07

The Sims: Historie ze świata zwierząt PC

Kody do gry

Po uruchomieniu gry wciśnij CTRL+SHIFT+C, tak aby wywołać okno konsoli, dzięki któremu możliwe stanie się wprowadzenie przedstawionych poniżej kodów. Po wprowadzeniu każdego hasła należy wcisnąć ENTER. Oto lista dostępnych kodów:

kaching – dostajemy 10000 Simoleonów

motherlode – dostajemy 50000 Simoleonów

aspirationpoints (x) – dodaje wybranej w danym momencie postaci x punktów aspiracji (należy tu wprowadzić określoną wartość)

aspirationlevel (x) – ustala poziom aspiracji, gdzie x musi znaleźć się w przedziale pomiędzy 0 (najniższa), a 5 (najwyższa)

unlockcareerrewards – odblokowuje wszystkie ukryte przedmioty

maxmotives – maksymalna motywacja

moveobjects on – umożliwia przemieszczanie zablokowanych przedmiotów (uwaga! może to wywołać niepożądane skutki!)

family funds (x)(z) – przekazuje rodzine x sumę z (należy znajdować się w widoku okolicy)

Polecenie exit zamyka okno konsoli.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lipca 2007